020 24 44 829 info@bloomsite.nl
Home » Artikelen » Podcasts » Podcast: Colours of Happiness

Podcast: Colours of Happiness

15 okt 2021

Tim Menting: Projectmanger & Klantsucces

Marguerite Gevers Deynoot

In deze aflevering hebben we Ilaria Caputo van Colours of happiness te gast en gaan we het hebben over haar reis als ondernemer. Van eerste samenwerkingen, naar betaalde opdrachten tot het opstarten van haar eigen praktijk en hoe groei en zelfverzekerdheid een proces is geweest. Maar ook onze geschiedenis en samenwerking komt aan bod. Ilaria helpt mensen met hun zichtbaarheid en de marketing en laat hen zien hoe je op een liefdevolle manier mensen in beweging kunt krijgen. Daarnaast geeft ze ook coaching op persoonlijk vlak onder andere met paarden en helpt ze ondernemers bij de uitdagingen waar zij mee lopen.

Onderwerpen die we onder andere bespreken is de weerstand tegen het zelf beginnen, het nemen van de beslissing om werk uit te besteden, de grootste obstakels  van het afgelopen jaar en we eindigen met een aantal tips voor alle ondernemers.

Heb jij een onderwerp waar wij in een volgende aflevering over in gesprek zouden moeten gaan, heb je dringende vragen of wil jij jouw verhaal delen in een van de volgende afleveringen? Deel dan hier jouw vraag met ons.

Je kunt deze en alle afleveringen van de Reis van de Ondernemer Podcast altijd terugvinden op Spotify, Google podcast of Apple podcast, dus zorg dat je daar op de volgen knop klikt zodat je geen aflevering mist!

Hoe waardevol was dit artikel voor je?

Klik op de sterren om dit artikel te beoordelen

Gemiddelde score 0 / 5. Aantal stemmen: 0

Tot nu toe geen stemmen! Wees de eerste die dit bericht beoordeelt.

We willen dit artikel zo goed mogelijk maken.

Wat zouden we hieraan kunnen verbeteren?

Gerelateerde artikelen

Podcast: De succespagina paradox

Podcast: De succespagina paradox

De succespagina. Een manier om goede resultaten te behalen, extra omzet, verkopen en betere aanbiedingen naar je klanten. Mits je het op de juiste manier inzet. De meeste ondernemers gebruiken deze pagina verkeerd. Wil jij weten wat je verkeerd doet en op welke manieren je jouw succespagina het beste in kunt zetten?

Lees meer
Podcast: Van hobbyist naar ondernemer

Podcast: Van hobbyist naar ondernemer

In ‘de Reis van de Ondernemer’ podcast gaan Arthur en Joas met elkaar en met andere ondernemers in gesprek over alles wat er komt kijken bij het ondernemerschap. Zowel uitdagingen als successen, maar ook onzekerheden komen aan bod.

Lees meer

0 reacties

Een reactie versturen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *